رضا چمن در گفتگو با خبرنگار مهر، بابیان اینکه سعید نمکی سه‌شنبه هفته جاری به میامی و شاهرود سفر می‌کند، ابراز داشت: در این سفر یک روزه سه طرح حوزه بهداشت و درمان شرق استان سمنان به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی بابیان اینکه اولین مقصد سعید نمکی میامی خواهد بود، افزود: در این سفر، شبکه بهداشت و مرکز جامع سلامت این شهرستان به بهره‌برداری خواهد رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود بابیان اینکه بخش اورژانس ریفرال و ترومای مرکز آموزشی پژوهشی درمانی امام حسین (ع) شاهرود نیز افتتاح خواهد شد، ابراز داشت: زیربنای این مجموعه شامل دو طبقه و در پنج هزار و ۲۰۰ متر مربع با ۷۵ تخت ویژه است.

چمن بابیان اینکه افتتاح مرکز جامع درمان ناباروری و آی وی اف مرکز آموزشی پژوهشی درمانی بهار شاهرود نیز از دیگر برنامه‌های سفر وزیر بهداشت خواهد بود، تصریح کرد: این مجموعه سال ۹۵ کلید خورد و امسال در زیربنای ۹۶۵ متر مربع افتتاح می‌شود.

وی بابیان اینکه بازدید از بخش‌های بیمارستانی نیز در برنامه وزیر دیده‌شده است، افزود: سخنرانی در جمع مردم و مسئولان پایان‌بخش برنامه‌های سعید نمکی خواهد بود و در نهایت وی به تهران بازخواهد گشت.

منبع خبر